KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12339053
nr 1233 9053
Jens Christian Bennedsen
(1893-1967)
Oljemålning, Jens Christian Bennedsen (1893-1967), Vinterlandskap, signerad. Olja på duk, 69x98 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:24:33
300 kr
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)